Narzędziowiec – to ten blog

To co potrzebne w warsztacie i w domu

Mocne strony jakie ma wiertarko wkrętarka

without comments

Wiertarko wkrętarka jest idealnym urządzeniem, które bardzo się przydaje w pracach wykończeniowych, przy majsterkowaniu oraz przy okazjonalnych typowo domowych pracach. To wspaniałe urządzenie posiada zarówno funkcje wkrętarki jak i wiertarki. Zamiast dwóch urządzeń jest tylko jeden sprzęt. Wiertarko wkrętarka używana jest tam, gdzie ważnym elementem prac jest niczym nie skrępowana swoboda ruchów.

Każda sprawdzona wiertarko wkrętarka z sklepu PHUABC jest wyposażona w dodatkowe akcesoria. Są to:

– wiertła – odpowiednio dopasowane średnicą do danego modelu wiertarko wkrętarki. Wiertła są z przeznaczeniem do konkretnego materiału, np. do drewna lub metalu.
– bity, czyli końcówki do wkręcania śrub i wkrętów. Warto dodać, że dostępne są również bity namagnesowane. To świetny wynalazek, ponieważ trzyma on przykręcaną śrubę.
– dodatkowy akumulator.
– ładowarka do akumulatorów. Jeżeli wiertarko wkrętarka ma służyć do wielogodzinnej pracy warto zaopatrzyć się w ładowarkę, która gwarantuje szybkie ładowanie.

Warto dodać, że najlepsza jest wiertarko wkrętarka z 3 trybami: wiercenie bez udaru, wiercenie z udarem i wkręcanie. Istotny jest też rozmiar korpusu. Jeżeli jest potrzeba wiercenia i wkręcenia w miejscach trudno dostępnych to warto zaopatrzyć się w model o krótkim korpusie.

Written by narzedziowiec

Wrzesień 10th, 2017 at 8:55 am

Posted in Kategoria